Biz Kimiz?

     


       Kertenpelex.com 2006 yılının son aylarında dünyaya gelmiştir.
       Amacımız siz değerli kullanıcı dostlarımıza en hızlı ve en güvenli şekilde istediğiniz
    ürünleri ulaştırmaktır.
       Kertenpelex.com adı sanal olsa da gerçek bir ofisi olan, etten kemikten çalışanları
    olan bir yerdir.
       Telefon ettiğinizde sizi, tek amaçları size yardımcı olmak isteyen müşteri
    temsilcilerimiz karşılar.

 

 

    Neden kertenpelex.com'u tercih etmeliyim? 

·         Çünkü bizim için en önemli şey kullanıcılarımızın siparişlerini verdiğinde,  "2 günde teslim diyor ama şimdi kesin 10 günde gelmez?  Şimdi ürün yoksa paramı da iade etmezler! Kredi kartı bilgilerimi tutuyorlar mı acaba? Acaba kargoda başına bir iş gelir mi? Paketleri ellerine ulaştığında; "Acaba doğru ürün mü geldi?  Rengi benim istediğim mi?" gibi sorunları düşünmek yerine huzurla alışverişlerini yapmaları ve keyifle paketlerini açmalarıdır.  Bırakın sorunlarla biz uğraşalım siz alışverişin keyfine varın.

·         Stokları sürekli güncel tutulur.  Olur da elde olmayan sebeplerden dolayı almış olduğunuz ürün stokta yoksa haftalarca ''Ya ürün stoğa girerse, müşteriyi kaçırmayalım, bugün gelir, yarın gider'' gibi mazeretler sunulmaz ve anında tutar size iade edilir.

·         Üyelik bilgileriniz 3.kişilerle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz bizi hiç ilgilendirmiyor, sistemimizde kart bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmez.   

·         Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde Comodo tarafından sağlanan 128 bit şifreleme yöntemi(SSL) ile güvenle işleminizi tamamlayabilirsiniz.Kertenpelex ekibi logomuz gibi sevimli, genç, dinamik ve amatör ruhla profesyonel hizmet veren insanlardan kuruludur ve bu ekip aradığınız ürünleri uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesi ile sizlere teslim edebilmek için gecesini gündüzüne katarak çalışıp yorulmaktadır.   Bizim için en büyük ödül sizlerden gelen teşekkür geri dönüşleri ve alışverişlerini mutlu bir şekilde tamamlayan kullanıcı dostlarımızın gülen yüzleridir. Umarız tüm kullanıcı dostlarımızın yüzleri de, sevimli kertenkelemiz gibi hep güler...


            ARTIK GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÜYE OLABİLİRSİNİZ!

 

 

Ürün ile ilgili görüşler