Ödeme Seçenekleri

Sonunda Kertenpelex.com dan alışveriş yapma keyfine erişmek istiyorum ama nasıl ödeme yapacağıma karar veremedim?

Sitemizde birçok farklı ödeme yöntemi bulunmaktadır.
  • Siparişinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile verebilirsiniz.Tüm bankaların kredi kartları ile tek çekim ya da Garanti Bankası Bonus kredi kartlarına vade farksız 2-3 / vade farklı 6 taksit ile ödeyebilirsiniz. Sistemimiz üzerinde kart bilgilerinizi girdiğiniz alan 128 bit SSL ile şifrelenmiştir. Kertenpelex.com kredi kartı bilgilerinizi sistem üzerinde saklamaz. Sitemizde kredi kartı ile yaptığınız ödemeleri 3D Secure ile güvenli bir şekilde ilgili banka üzerinden tamamlarsınız.
  • Havale/EFT ile sipariş verebilir ve siparişinize anında %5 indirim kazanabilirsiniz.
    (ÖNEMLİ UYARI: Havale/eft yaparken alıcı adı olarak Biges Giyim Ltd.Şti olarak belirtmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde ödemeniz bize ulaşmaz.)
  • Kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.UPS kargo görevlisi ürününüzü getirdiğinde nakit olarak sipariş bedelinizi ürünü teslim alırken ödeyebilirsiniz.(Bu ödeme seçeneğinde 5 TL ekstra hizmet bedeli alınmaktadır.Bu tutar nakit tahsilat için UPS kargoya ödenen hizmet bedelidir.)
  • Siparişinizi telefonda müşteri hizmetleri temsilcilerimize verebilirsiniz.Yukarıdaki ödeme yöntemlerinden hangisini seçmek istediğinizi belirtip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürün ile ilgili görüşler